Чоловік намагався заховатися в шафі від поліції

Поліцейські охорони затримали зловмисника, який переховувався у шафі, передає ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Працівники наряду групи реагування Червоноградського міськвідділу Управління поліції охорони у Львівській області затрималиспритника, який намагався викрасти майно з приватного будинку.

На пульт централізованого спостереження поліції охорони Львівщини поступив сигнал «Тривога» з приватного будинку, що у Червонограді. Оператор пульта на місце спрацювання, негайно, скерувала групу затримання поліції охорони. Прибувши на місце, правоохоронці виявили зовнішніознаки злому, було вибито нижню частину вхідних дверей.В середині будинку поліцейські виявили чоловіка, який намагався сховатися від них у шафі-купе.

Як з’ясували правоохоронці, затриманий26-річний, мешканецьЧервонограда вже притягувався до кримінальної відповідальності.

За крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, – передбачено позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Також затриманого перевіряють на причетність до вчинення інших, подібних злочинів.