Городок відвідали з соціальним візитом

27 квітня   2017 року в рамках заходів соціального супроводження прийомних сімей директор  Городоцького районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей, молоді (І.Дацко) спільно  начальником  служби у справах дітей Городоцької райдержадміністрації (Є.Магерус)  здійснили соціальні візити  в прийомні сім’ї Штойко Л. та Процишин М. у с.Заверещиця Городоцького району. Для обговорення питання навчання  прийомних дітей    відбулася зустріч з директором Заверещицької ЗОШ І-ІІІст «Берегиня» (М.Ривак), про це пише сайт Городок Сьогодні.

Одночасно фахівці із соціальної роботи  спільно із  психологом Городоцького тер центру відвідали сім’ї учасників АТО, які проживають в с.Повітно для надання допомоги  психологічного та соціально-економічного характеру.

Цього ж дня фахівці із соціальної роботи  спільно із спеціалістами служби у справах дітей здійснили соціальні візити в сім’ї, які перебувають на обліку соціальних установ, як такі, що опинилися  в складних життєвих обставинах с.Грімне, м.Комарно, с.Зашковичі.  З батьками проведено бесіди щодо  забезпечення належних умов проживання, харчування, навчання та  догляду за дітьми. Батькам  наголошено про  цільове використання державної соціальної допомоги при втраті годувальника, безпечне поводження з електроприладами в  помешканнях та відповідальність за  залишення малолітніх дітей вдома без нагляду дорослих.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району