Мостищанина засудили за насильство в сім’ї

Мостиський районний суд розглянув матеріали справи, що надійшли з Мостиського відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Б. – за ч.1 ст.173-2 КпАП України (Вчинення насильства в сім’ї), пише МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на ZIK.

Суд встановив: перебуваючи за місцем свого проживання гр. Б. вчинив сімейний скандал, під час якого виражався нецензурними словами на адресу своєї дружини, образливо до неї чіплявся та погрожував фізичною розправою словесно.

Громадянин свою провину визнав та підтвердив обставини, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення. Просив суворо не карати.

Суд постановив: визнати винним Б. у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення у виді громадських робіт – на строк 30 годин.

Стягнути з нього в дохід держави – 320 гривень судового збору.

Виконання цієї постанови в частині відбування стягнення у вигляді громадських робіт покласти на Мостиський районний відділ КВІ УДПтСУ у Львівській області.