Танцюристи з Червонограда перемогли на міжнародному фестивалі

Зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» Червоноградської гімназії (керівник Світлана Монченко) повернувся з Вільнюса, де здобув І місце в міжнародному фестивалі, пише ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на ZIK.

II-ий Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» проходив 18-22 січня у столиці Литовської Республіки м.Вільнюс. 107 учасників із 17 регіонів України та Литви змагалися у п’яти номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Театральний жанр», «Інструментальний жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво».

На конкурс запросили колективи з Києва, Рівненської, Полтавської, Черкаської, Харківської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Закарпатської областей, а також Львівщину, яку представляли червоноградці. Постановку їх запальних українських танців високо оцінили члени журі та присудили I місце фестивалю у номінації «Хореографія», – передає власкор ІА ZIK.

Організувала фестиваль ВМГО «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства Литви в Україні та Посольства України в Литві.

У позаконкурсній програмі українські колективи мали зустріч у Посольстві України в Литві, де співали українських пісень, а також побували з екскурсіями у Вільнюсі, Варшаві, Любліні.