В Бориславі відбувся святковий концерт

23 квітня 2017 року у міському Палаці культури відбувся звітний концерт та виставка художніх робіт учнів та викладачів дитячої школи мистецтв з нагоди 90-ї річниці відкриття Дитячої школи мистецтв, пише БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Бориславську міську раду.
У заповненій залі були присутні керівництво міста, учні шкіл, їхні батьки, вчителі навчальних закладів та гості міста. Висока мистецька культура та паростки духовної молоді проростають саме у школі мистецтв. Тут знаходять себе, виявляють свої творчі таланти не тільки майбутні солісти – інструменталісти, співаки, артисти та художники, які згодом працюватимуть в академічній, фольклорній, естрадній чи художній сферах мистецтва, а й майбутні лікарі, інженери та програмісти.

Захід розпочався із спільної молитви, яку промовив священнослужитель УГКЦ Святої Анни о. Петро Підлубний. З вітальним словом виступили міський голова Ігор Яворський та заступник міського голови Роксоляна Гарасимів.

Далі глядачам на екрані була представлена цікава та змістовна відеопрезентація закладу, в якій було відображено яскраве, насичене мистецьке життя школи.

До програми концерту увійшли найкращі номери творчих колективів та сольні виступи учнів школи. Глядачам було представлено усе величезне розмаїття жанрів музичного та хореографічного мистецтва.

Музика, що розливалася та заповнювала весь простір зали у натхненному виконанні викладачів та учнів школи, ніби переносила присутніх своїм звучанням в інші епохи.

Глядачі, натхненні концертними виступами учнів, щиро й тепло вітали юних артистів, дякуючи за феєричні виступи гучними оплесками та оваціями.
Після концерту багато з присутніх в залі ще довго не розходились і ділились один з одним приємними та гарними враженнями.

Звітний концерт, а також виставка художніх робіт учнів Дитячої школи мистецтв завершує навчальний 2016/2017 рік, стверджуючи ідею високоморальної свідомості та духовності, пропаганду музичного та художнього мистецтва.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району