Золочівські депутати знову засідали

11 травня 2018 року відбулася ХХVІ (позачергова) сесія Золочівської районної ради. На сесії зареєструвалося 24депутатів. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах. Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули 12 питань.
Особливо важливим для району було розгляд питання про реорганізацію Золочівської центральної районної лікарні у комунальне некомерційне підприємство (доповідала головний лікар Золочівської ЦРЛ Г. Самчкуашвілі). З цього питання велася дискусія, однак депутати дійшли консенсусу та рішення було прийняте, за яке проголосувало 20 депутатів.
Крім цього, розглянуто ряд питань щодо затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території Червоненської, Колтівської, Гологірської, Єлиховицької, Новосілківської, Почапівської, Глинянської, Білокамінської місцевих рад та питання про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області.
Також, за пропозицією голови райдержадміністрації В. Недзельського додатково до порядку денного було внесено питання «Про підтримку звернення Президента України та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні», яке було підтримане депутатами.
При розгляді питань в обговореннях виступали депутати районної ради: В. Ляшовський, С. Федина, Д. Дзядига, голова районної ради О. Банах, голова райдержадміністрації В. Недзельський.
За результатами роботи сесії було прийнято 12 рішень.
Сесія завершила свою роботу.

Золочівська районна рада

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району